poniedziałek, 28 lipca 2008
Stanton Friedman jest jednym z głównych badaczy zjawiska UFO na Świecie, ten fizyk jądrowy większość swojego życia spędził badając i analizując wszelkie dane związane z owym fenomenem. Gościł on w wielu programach radiowych, telewizyjnych i na wszelakich konferencjach na których omawiano zjawisko UFO. Jest on jedną z najbardziej respektowanych i rozpoznawanych twarzy w tym środowisku. Oto krótka recenzja jego najnowszej książki.
sobota, 26 lipca 2008
Jakiś czas temu miałem okazję powymieniać swoje wnioski z osobą, która od dłuższego czasu zajmuje się zjawiskiem UFO – niby nic w tym szczególnego, można by pomyśleć, im „nas” więcej tym lepiej. Jednak zaobserwowałem dziwną rzecz. Dowód… rzecz, która ma być ewidentnym potwierdzeniem zjawiska (UFO), gdzie go szukać ? Jedni mówią, iż takowe już posiadamy. Jednak ten rzekomy „dowód” wywarł na mnie mieszane uczucia. Co dla rzekomego „łowcy UFO” było tym dowodem, który przedstawiać miał kopulaste obiekty, metaliczne dyski itd. ?
piątek, 25 lipca 2008
Kręgi w zbożu (piktogramy) powstają już od dawna... lecz ostatnio można było zaobserwować coś nowego, rzadko spotykanego. Mianowicie jeden ze wzorów został "ulepszony" - jeśli można to tak nazwać. Wszystko miało miejsce nigdzie indziej jak w "stolicy kręgów", Wielkiej Brytanii.
czwartek, 24 lipca 2008
Nie lubię pisać o sobie, ale cóż... coś naskrobać wypada. A więc jestem dj_cinex, obeznani w świecie zjawisk paranormalnych zapewne kojarzą mój nick a to dlatego, że jestem jednym z moderatorów vortalu VRP (Vortal Rzeczy Paranormalnych). To tam zaczynałem swoją przygodę w świecie zjawiska UFO, którą kontynuuje po dzis dzień. Z racji tego, iż owym fenomenem interseuje sie od bardzo dawna, chciałem stworzyć sobie odrębne miejsce ("strefę" - może to stąd nazwa UFO Zone) gdzie mógłbym dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zjawiska UFO.
W udzielony niedawno wywiadzie dr Edgar Mitchell – astronauta Apollo 14 i człowiek, który pobił rekord w spacerze po Srebrnym Globie mówi o realności zjawiska UFO i 60 latach ukrywania prawdy o kontaktach ludzi z cywilizacjami pozaziemskimi. Znany z wcześniejszych wypowiedzi dotyczących UFO Mitchell twierdzi, iż dowiedział się wielu spraw, mając dostęp do niejawnych informacji i kręgów osób je skrywających.
...
Witam na moim blogu, który poświęcony będzie omawianiu zjawiska UFO/ET (i wszelkich pokrewnych). Jak wiemy zjawisko to jest powszechnie uznane za realne... problem w tym, iż do końca nie wiemy co się za nim kryje. Poprzez moje publikacje i analizy postaram się przedstawić wszelkie informacje dotyczące owego zagadnienia jak i postaram się odpowiedzieć na pytanie... co stoi za tym fenomenem...
 
Blog sam w sobie jest w fazie wczesnej konstrukcji... z biegiem czasu zostanie on przystosowany wizualnie do tego aby można w nim było przedstawiać wszelkie informacje z dziedziny zjawiska UFO.
17:39, dj_cinex
Link Dodaj komentarz »

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________