UFO Zone TV

piątek, 01 stycznia 2010

Nowe pomysły... na nowy rok

UFO Zone, wraz z wami, wkroczyło właśnie w nowy rok... a wraz z nowym rokiem, czas na nowe pomysły odnośnie naszej tematyki. Spontaniczną decyzją, postanowiłem przywołać do życia coś co roboczo nazwałem "UFO Zone TV", czyli kanał telewizyjny, który ukazywałby wszelkie, wartościowe materiały wideo z UFO w roli głównej.

Z racji tego, iż pomysł, jak i jego wykonanie, są bardzo świeże, aktualnie telewizja ta ukazuje materiały, które posiadam na kanale YouTube - lecz z biegiem czasu, pojawiać się tam mogą nowe rzeczy, które aktualnie rodzą się u mnie w głowie (o tym kiedy indziej...). Kto wie, może kiedyś, owy kanał przyda się do jakichś "wyższych celów" - czyt. transmisji, programów itd. - krótko mówiąc, niezaszkodzi mieć coś takiego w zanadrzu. Osobiście, pamietam np. jak jako chyba jedyna strona, puszczałem transmisję live z konferencji X-Con, która odbywała się w Barcelonie - kanał ten, byłby właśnie idealny do takich rzeczy (m.in. prezentacje z przeszłości). Aktualny etap, na jakim znajduje się ta telewizja, nazwijmy etapem... testowania.

Także, bez zbędnego gadania... zapraszam wszystkich zainteresowanych do testowania UFO Zone TV. Sprawdźmy wspólnie, czy ten pomysł ma sens...

UFO Zone TV

- kliknij aby przejść do stosownej strony -

P.S.

Jeśli macie jakieś sugestie, pytania, pomysły, odnośnie wykorzystania takiego kanału, piszcie w komentarzach.

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________