Forum

poniedziałek, 05 listopada 2012

Wraz z dniem dzisiejszym, zostaną wprowadzone odnośniki do forum. Stosowna notatka na blogu będzie opatrzona hiperłączem do tematu na forum, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł wyrazić swoją opinię na zaprezentowany materiał.

Planowany czas trwania: przynajmniej do końca roku - gdzie okażę się czy będzie zainteresowanie tego typu formą, wyrażone pod postacią nowych użytkowników/komentarzy.

P.S. Przypominam, iż ciągle można zgłaszać (w odpowiednim dziale) wszelkie propozycję odnośnie forum: wyglądu, kolorystyki, działów itd.


Wypowiedz się na forum

11:41, dj_cinex , Forum
Link Komentarze (5) »
czwartek, 05 lipca 2012

Testowe Forum UFO Zone

Ponoć wiele osób, było za tym, aby powstało miejsce gdzie mogliby czynnie uczestniczyć w dyskusjach o UFO? Z roku na rok, dawało się zauważyć głosy nawołujące do zapoczątkowania takowej inicjatywy?

W takim razie... raczkując, zaczynajmy. Gdzie? W stworzonym, "testowym" Forum UFO Zone, które właśnie rodzi się na naszych oczach. Z racji braku czasu na bardziej dopieszczone ruchy w tej sprawie, nie jest to obecnie wielce ambitny projekt (zdaje sobie z tego sprawę - jeśli chodzi o wygląd, funkcjonalność, atrakcyjność itd, względem innych, bardziej rozbudowanych i "zDOMENOwanych" for tego typu). Są to raczej podwaliny (stale rozbudowywane) pod coś, co może w przyszłości stanie się faktem... ale od czegoś trzeba zacząć, tak?

I tutaj już jest czas dla tych, którzy wielce bronili tego pomysłu. Daje Wam miejsce (jest jakie jest ;)) abyście mogli zrobić... "drugi krok". Kto wie, może tam uda się nam świętować czwarte urodziny bloga.

Forum dyskusyjne UFO Zone [Test]

 

P.S. To nie jest miejsce dla mnie... to jest miejsce dla Was!

16:28, dj_cinex , Forum
Link Komentarze (1) »
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________