O mnie i UFO Zone

wtorek, 24 stycznia 2017

Gdy zaglądasz tutaj ponownie po latach przerwy... <łezka się w oku kręci> ;)

Czy ktoś tutaj jeszcze żyje... ? :>

poniedziałek, 17 lutego 2014

Jestem Wam winien kilka słów wyjaśnień: ostatnie tygodnie/miesiące nie były "zbyt owocne" jeśli chodzi o "moją aktywność" na UFO Zone. Było to spowodowane... pewnymi "kłopotami osobistymi", które mam nadzieję, że już są za mną i od teraz, z dnia na dzień, powinno się to nieco zmieniać, ku lepszemu...

wtorek, 26 listopada 2013

Małe przypomnienie: nakłaniam do regularnych odwiedzin profilu UFO Zone na facebook'u, ponieważ materiały tam publikowane nie pokrywają się w 100% z tym co jest umieszczane tutaj. "Fejs" jest swoistego rodzaju "rozwinięciem" - poza publikacją materiałów z bloga, umieszczane tam są wszelkie dodatkowe, ciekawe informacje (z naciskiem na zagraniczne/anglojęzyczne ich pochodzenie).

Ostatnimi materiałami jakie można tam m.in. zobaczyć to: piktogram odzwierciedlający obserwowane UFO, Meksykański rząd w posiadaniu artefaktów wskazujących na kontakt z Obcą Cywilizacją?, czy też... Wielkie "Archiwum UFO" w formie audio: raporty radiowe, wykłady, zeznania świadków i inne.

P.S. Zachęcam do podawania dalej oraz lajkowania!

niedziela, 06 października 2013

Szukam(y) chętnych do wspólnych rozmów o UFO (i nie tylko). Jacyś zainteresowani? Propozycje, terminy, godziny, tematy? ;>

CZAT UFO ZONE | CZAT - INSTRUKCJA

środa, 24 lipca 2013

Miło mi jest poinformować, iż w dniu dzisiejszym UFO Zone obchodzi swoje piąte urodziny. Aż chciałoby się zacytować klasyka: "Jak ten czas leci...". Już po raz piąty możemy wspólnie świętować nasz wewnętrzny, mały jubileusz.

Jaki był ten kolejny rok istnienia - jeśli chodzi o sprawy UFO-podobne? Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć każdy z osobna. Czy przybliżyliśmy się nieco do owego nieznanego, czy może nadal tkwimy w "ślepym zaułku, bez wyjścia", który nie poszerza naszych UFOlogicznych horyzontów?

***

Z tej strony chciałbym ponownie (jak to przy każdej tego typu okazji) podziękować wszystkim tym, którzy odwiedzają to miejsce od jego początku, jak i tym, którzy dopiero od niedawna zaczęli swoją przygodę z UFO Zone. Mam nadzieję, iż każdy znajduje tutaj "coś dla siebie".

Standardowo już, przez mijający właśnie rok działania, starałem się, aby rzeczy tutaj ukazywane były jak najlepiej wyselekcjonowanym materiałem, wyszperanym z nieskończonych odmętów UFO-świata. UFO-świata - który nie oszukujmy się - non stop zalewa nas głupstwami, fejkami, czy innymi informacjami na ten temat, które starają się ośmieszyć fenomen jakim jest UFO/ET.

Po to właśnie m.in. powstało UFO Zone, aby skutecznie "walczyć" na tym polu i pokazać, iż w temacie tym "jest coś na rzeczy". Czy "walka" ta jest trafna/skuteczna? Nie mnie oceniać ;)


P.S. Jeśli macie jakieś swoje, osobiste refleksje związane z mijającym właśnie "5-leciem", którymi chcielibyście się z Nami podzielić... zapraszam :)

czwartek, 16 maja 2013

UFO Zone na Facebook'u

niedziela, 12 maja 2013

Witam wszystkich czytelników serwisu. Nazywam się Adrian i będę miał zaszczyt publikować dla was notatki itp. Zgłosiłem się do Cinexa z pomocą, której na prawdę potrzebuje. I tak, że tyle wytrzymał bez żadnej pomocy :P Podziwiam go bardzo, ale przejdźmy do sedna sprawy. Chciałbym pomagać mu w rozwijaniu tej strony i wnieść coś od Siebie, zobaczymy jak to wyjdzie. Myślę, że dam radę ogarnąć ten ciężar, który on przez tyle lat targał sam. Zobaczymy, czas wszystko pokaże. Pozdrawiam Adrian :)

piątek, 12 kwietnia 2013

Krótko po wznowieniu działalności UFO Zone, pojawiły się namiastki głosów nawołujących / pytających o czat i możliwe na nim interakcje. Osobiście, wielokrotnie pytałem o te kwestie, oczekując odzewu drugiej strony. W przeszłości bywało z tym różnie - mówiąc szczerzę... było mało rewelacyjnie.

Także, przy okazji ponownego poruszenia tego tematu - przypominam wpis z przeszłości, który dotyczył takowej inicjatywy: "Reanimacja czatu?". Osoby zainteresowane rozwinięciem idei, proszone są o stosowne reakcje tutaj, bądź w tamtym wątku. Zapraszam...

środa, 03 kwietnia 2013

Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą we współtworzeniu UFO Zone (tłumaczenia newsów, pisanie notatek, publikowanie materiałów filmowych itd.). Dajcie znać! ;>

poniedziałek, 01 kwietnia 2013

Cytując dzisiejszy-wcześniejszy wpis z ufozonicznego fejsbuka...

01.04. - w tematyce po której się poruszamy, dzień ten jest wykorzystywany do wielu (raz lepszych, raz gorszych) "paranormalnych wkrętów". Co na to UFO Zone? (...)

UFO Zone, wedle swojego (mniej lub bardziej) oryginalnego podejścia do naszej rzeczywistości - na pohybel stereotypom - ogłasza... powrót do działania.

Zaraz, zaraz... czy to kolejny, słaby prima aprilisowy żart? NIE!

Jednakowoż, mamy tutaj pewien haczyk. Jaki? Jak wspominałem w poprzedniej notatce, moje marzenie nie zostało do końca ziszczone. Chodzi(ło) o aktywność  (a raczej jej brak) drugiej strony, do której jest to wszystko kierowane. Większych rozwiązań w tym aspekcie nie udało nam się osiągnąć (poza kilkoma wnioskami na temat zmiany domeny/serwera itd.). Późniejsze "obowiązki dnia codziennego" (praca itd.) sprawiły, iż stagnacja osiągnęła moment szczytowy (jeśli chodzi o to miejsce nigdy nie mieliśmy takiego przypadku).

Mowy o polepszeniu sytuacji raczej nie ma... ale możemy zrobić jedno - dać sobie wzajemnie jeszcze jedną szansę. Trzy miesiące zastoju nie mogły być jakimś odnośnikiem na temat tego, czy coś ulegnie poprawie na lepsze.

Nadszedł właśnie ten czas. Ponownie (na jak długo? to już zależy od tego czy nastanie poprawa "na lepsze ;) ) ruszymy z kopyta (z uprzedzeniem, że najbliższy tydzień będę miał raczej pracowity i intensywność materiałów może być... różna) i zobaczymy czy uda się wykrzesać z Was trochę aktywności... ku zmianom na lepsze.

Zatem... poinformujcie swoich najbliższych, rodziny, żony, mężów, dzieci, kochanków(...) - WRACAM(Y)!

***

I ostatnia prośba na koniec: masz coś wartościowego do przekazania? / chcesz wyrazić swoją opinię na prezentowane tutaj materiały? / chcesz podyskutować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach? / chcesz poznać odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania? / chcesz współtworzyć społeczność pasjonatów zjawiska UFO?


ZAREJESTRUJ SIĘ I WYRAŹ SWOJE ZDANIE (KOMENTUJ!)


RAZEM STWÓRZMY SWOJĄ WYMARZONĄ...

STREFĘ UFO

...ciekawe, czy ktoś tutaj jeszcze bywa, czy może wszyscy już zapomnieli o tym miejscu...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9
| < Sierpień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________