O mnie i UFO Zone

wtorek, 09 stycznia 2018

Rozważam powrót do "UFOłapstwa".

Główne kwestie które przychodzą mi do głowy to:

- czy po takiej przerwie i nieobecności na tym polu, jest to "temat" na przysłowiowym topie, istnieje popyt... czy raczej zainteresowania ludzi poszły w inną stronę wraz z ich życiem codziennym?

- co miałoby być głównym miejscem działalności?

a) stara witryna blogowa ufozone na bloxie?

b) nowe, odświeżone miejsce? (także w środowisku blogowo-podobnym, jak blogger itd. - z zaznaczeniem, iż nie wiem jak to tam teraz wygląda po tak długiej przerwie; kwestia wybadania)


 c) fejsbuk, gdzie "wyemigrowala" większość społeczeństwa, mając wszystko pod ręką (grupy, fanpejdze itd.)

- wersja ekstremalna -> dołączenie do już istniejącego miejsca, które porusza się po tej tematyce (z zaznaczeniem, iz prawdopodobnie wolałbym sam być sobie kapitanem i działać wedle starej formuły; no ale, może istnieją jakieś alternatywy)

Jest to tylko pewien przebłysk (gdzieś tam z tyłu glowy), nie poparty jeszcze żadną, ostateczną decyzją.

Nie wiem co się działo w Naszej Tematyce przez ostatni okres... także, musiałbym wybadać, czy nadal jest interesująco, czy może Nasi Goście nieco o Nas zapomnieli...

(Jakieś sugestie dotyczące wyżej wymienionych kwestii? Zapraszam...)

sobota, 26 sierpnia 2017
wtorek, 24 stycznia 2017

Gdy zaglądasz tutaj ponownie po latach przerwy... <łezka się w oku kręci> ;)

Czy ktoś tutaj jeszcze żyje... ? :>

poniedziałek, 17 lutego 2014

Jestem Wam winien kilka słów wyjaśnień: ostatnie tygodnie/miesiące nie były "zbyt owocne" jeśli chodzi o "moją aktywność" na UFO Zone. Było to spowodowane... pewnymi "kłopotami osobistymi", które mam nadzieję, że już są za mną i od teraz, z dnia na dzień, powinno się to nieco zmieniać, ku lepszemu...

wtorek, 26 listopada 2013

Małe przypomnienie: nakłaniam do regularnych odwiedzin profilu UFO Zone na facebook'u, ponieważ materiały tam publikowane nie pokrywają się w 100% z tym co jest umieszczane tutaj. "Fejs" jest swoistego rodzaju "rozwinięciem" - poza publikacją materiałów z bloga, umieszczane tam są wszelkie dodatkowe, ciekawe informacje (z naciskiem na zagraniczne/anglojęzyczne ich pochodzenie).

Ostatnimi materiałami jakie można tam m.in. zobaczyć to: piktogram odzwierciedlający obserwowane UFO, Meksykański rząd w posiadaniu artefaktów wskazujących na kontakt z Obcą Cywilizacją?, czy też... Wielkie "Archiwum UFO" w formie audio: raporty radiowe, wykłady, zeznania świadków i inne.

P.S. Zachęcam do podawania dalej oraz lajkowania!

niedziela, 06 października 2013

Szukam(y) chętnych do wspólnych rozmów o UFO (i nie tylko). Jacyś zainteresowani? Propozycje, terminy, godziny, tematy? ;>

CZAT UFO ZONE | CZAT - INSTRUKCJA

środa, 24 lipca 2013

Miło mi jest poinformować, iż w dniu dzisiejszym UFO Zone obchodzi swoje piąte urodziny. Aż chciałoby się zacytować klasyka: "Jak ten czas leci...". Już po raz piąty możemy wspólnie świętować nasz wewnętrzny, mały jubileusz.

Jaki był ten kolejny rok istnienia - jeśli chodzi o sprawy UFO-podobne? Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć każdy z osobna. Czy przybliżyliśmy się nieco do owego nieznanego, czy może nadal tkwimy w "ślepym zaułku, bez wyjścia", który nie poszerza naszych UFOlogicznych horyzontów?

***

Z tej strony chciałbym ponownie (jak to przy każdej tego typu okazji) podziękować wszystkim tym, którzy odwiedzają to miejsce od jego początku, jak i tym, którzy dopiero od niedawna zaczęli swoją przygodę z UFO Zone. Mam nadzieję, iż każdy znajduje tutaj "coś dla siebie".

Standardowo już, przez mijający właśnie rok działania, starałem się, aby rzeczy tutaj ukazywane były jak najlepiej wyselekcjonowanym materiałem, wyszperanym z nieskończonych odmętów UFO-świata. UFO-świata - który nie oszukujmy się - non stop zalewa nas głupstwami, fejkami, czy innymi informacjami na ten temat, które starają się ośmieszyć fenomen jakim jest UFO/ET.

Po to właśnie m.in. powstało UFO Zone, aby skutecznie "walczyć" na tym polu i pokazać, iż w temacie tym "jest coś na rzeczy". Czy "walka" ta jest trafna/skuteczna? Nie mnie oceniać ;)


P.S. Jeśli macie jakieś swoje, osobiste refleksje związane z mijającym właśnie "5-leciem", którymi chcielibyście się z Nami podzielić... zapraszam :)

czwartek, 16 maja 2013

UFO Zone na Facebook'u

niedziela, 12 maja 2013

Witam wszystkich czytelników serwisu. Nazywam się Adrian i będę miał zaszczyt publikować dla was notatki itp. Zgłosiłem się do Cinexa z pomocą, której na prawdę potrzebuje. I tak, że tyle wytrzymał bez żadnej pomocy :P Podziwiam go bardzo, ale przejdźmy do sedna sprawy. Chciałbym pomagać mu w rozwijaniu tej strony i wnieść coś od Siebie, zobaczymy jak to wyjdzie. Myślę, że dam radę ogarnąć ten ciężar, który on przez tyle lat targał sam. Zobaczymy, czas wszystko pokaże. Pozdrawiam Adrian :)

piątek, 12 kwietnia 2013

Krótko po wznowieniu działalności UFO Zone, pojawiły się namiastki głosów nawołujących / pytających o czat i możliwe na nim interakcje. Osobiście, wielokrotnie pytałem o te kwestie, oczekując odzewu drugiej strony. W przeszłości bywało z tym różnie - mówiąc szczerzę... było mało rewelacyjnie.

Także, przy okazji ponownego poruszenia tego tematu - przypominam wpis z przeszłości, który dotyczył takowej inicjatywy: "Reanimacja czatu?". Osoby zainteresowane rozwinięciem idei, proszone są o stosowne reakcje tutaj, bądź w tamtym wątku. Zapraszam...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________