Artykuły / Analizy

poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Coś dla sympatyków alternatywnych teorii: w tym przypadku "incydentu Ezechiela", który opisuje obserwację czegoś, co wielu osobom kojarzy się "obcym pojazdem latającym". Ktoś pokusił się o zaprezentowanie owego wydarzenia za pomocą grafiki komputerowej, przedstawiającej całe zajście.

"Pojazd kosmiczny" widziany przez Ezechiela - KLIK

środa, 03 kwietnia 2013

Pamiętacie "słynne Tureckie UFO" z 2009 roku i film na którym dopatrywano się Obcych wewnątrz czegoś co miało być ich statkiem powietrznym? Materiał ten miał tyleż zwolenników co i przeciwników. Ostatecznie... nie uzyskaliśmy decydującego rozstrzygnięcia. Jedna z najbardziej przyziemnych analiz twierdziła, iż mamy do czynienia z... jachtem wraz z załogą.

Pojawiła się jeszcze bardziej odważna analiza, na której autor dopatruje się obcych istot, prowadzących jakieś eksperymenty. Obrazy niczym z klasycznego filmu sci-fi. Jako ciekawostka - dla Was! Do oceny własnej... ;)

czwartek, 28 czerwca 2012

"PLANTACJA: UFO-kontakt z Itibi-Ra"


Wprowadzenie:

Jest rok 1964. Ludwig Pallmann (biznesmen, sprzedawca maszyn do produkcji żywności), spotyka podczas podróży biznesowej po Indiach "tajemniczego pasażera", który dzieli z nim przedział w pociągu. "Nieznany mężczyzna" prowadził pracę na rzecz pomocy potrzebującym, jak również posiadał umiejętności "nie z tego Świata". Pasażer, wyglądem przypominał europejczyka, lecz w tym przypadku zostały mu dodane takie przymioty jak: "tajemniczy i jakby nie z tej Ziemi". W jego pracy, pomagała mu piękna siostra Xiti, która również posiadała... "pozaziemskie charakterystyki".

L. Pallmann otrzymał od "nowego przyjaciela" nietypowy pierścień - rodzaj urządzenia komunikacyjnego. Za jego pomocą, w przeciągu następnych lat, miał okazję spotykać się z nowo poznanymi "osobami".

Kilka lat później, Ludwig odbywał biznesową podróż do Limy (Peru), podczas której poznał opowieść o "białych ludziach", którzy prowadzili w tamtym rejonie (okolice rzeki Mirim) rodzaj plantacji. Informacje te przypomniały mu o jego "spotkaniu z przeszłości".

Jakiś czas potem, L. Pallmann poważnie zachorował i wylądował w szpitalu, w Limie. Według ówczesnych diagnoz... po to aby tylko czekać na swoją śmierć. Wtedy, pewnej nocy, gdy już był przygotowany na najgorsze... obok jego łóżka pojawiła się Xiti, która w tajemniczy sposób wyleczyła go z jego dolegliwości.

Następnego dnia, gdy lekarze orzekli, iż jego powrót do zdrowia należy rozpatrywać pod postacią cudu, został wypisany z kliniki. Kolejne dwa dni spędzał w towarzystwie Xiti. Zabrała go m.in. na miejsce o którym wcześniej słyszał... na plantację, która była własnością owych "ludzko-podobnych" ET, skrywaną w głębokiej dziczy, w rejonie rzeki Mirim, nieopodal granicy Peru i Brazylii.

***

Powyższy fragment jest swoistego rodzaju wprowadzeniem do historii Ludwiga Pallmanna. Historii, która rozpoczyna się w roku 1964, która nie była zbyt głośno omawiana i prezentowana na naszym rodzimym, ufologicznym polu. Kiedy ją po raz pierwszy poznałem, wydawała mi się niezwykle ciekawa i niezwykła. Jest to opowieść pokroju "bliskich kontaktów z obcą inteligencją", która stała się klasykiem ówczesnego "boom'u" w tej tematyce.

Czy jest ona prawdziwa? Czy opowiada prawdziwą historię przypadkowego człowieka, który miał okazje "dotknąć nieznanego"? Czy może jest wręcz odwrotnie. Na tego typu pytania, każdy musi odpowiedzieć sobie z osobna...

Ale zanim uda się poznać odpowiedzi na wyżej postawione pytania, należy zapytać: czy chcecie poznać historię L. Pallmanna?

Byłby to nowy cykl, prezentowany pod postacią wpisów, podzielonych na pomniejsze rozdziały, które opowiadałyby o tajemniczym "kontakcie" pośrodku amazońskiej dżungli...

poniedziałek, 07 listopada 2011

W poszukiwaniu miast kosmitów

Jeśli w naszej galaktyce znajdują się obce cywilizacje to światło generowane w nocy przez ich miasta może zdradzać nam ich obecność. Na razie śladów obcych miast szukać będzie się w Pasie Kuipera leżącym za orbitą Neptuna. Przyszłe teleskopy dadzą jednak szereg lepszych możliwości i być może okaże się to efektywniejszą metodą dla programu SETI…

Czytaj więcej... / INFRA

sobota, 29 października 2011

„Zabawy z ogniem”: UFO a broń jądrowa - rozmowa z R. Hastingsem cz. I

Robert L. Hastings, długoletni badacz zjawiska UFO i autor głośnej książki „UFOs and Nukes” ujawnia szczegóły obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających nad placówkami z bronią jądrową, a także tego,  jak do tego problemu podchodzi się od strony oficjalnej - rządowo-wojskowo-naukowej.  O inteligencji stojącej za zjawiskiem UFO Hastings mówi: „Z dużą pewnością mogę jednak stwierdzić, że niektóre z tych istot najwyraźniej monitorują atomowy wyścig zbrojeń i robią to od jego zarania, tj. II Wojny Światowej...”

Czytaj więcej... / INFRA

poniedziałek, 03 października 2011

Chrześcijaństwo i problem z kosmitami

Eksperci, którzy zgromadzili się 1 października 2011 r. na sympozjum poświęconym filozoficznym implikacjom podróży kosmicznych doszli do wniosku, że odkrycie innych inteligentnych mieszkańców kosmosu mogłoby być sporym wyzwaniem dla chrześcijaństwa. Inne religie nie powinny mieć większych problemów z akceptacją tego, że nie jesteśmy sami w kosmosie…

Czytaj więcej / INFRA

niedziela, 25 września 2011

„Moja ciocia, Betty Hill” – wywiad z Kathleen Marden

W 50. rocznicę słynnego przypadku abdukcji prezentujemy wywiad jakiego serwisowi infra.org.pl udzieliła siostrzenica Betty Hill, Kathleen Marden, która w 2007 r. wraz ze Stantonem Friedmanem napisała książkę poświęconą nieznanym szerzej faktom na temat tego incydentu. Pani Marden opisuje m.in. jak ich doświadczenia zostały odebrane przez najbliższych a także wyjaśnia kontrowersje, które narastały wokół tego incydentu przez pół wieku.

Czytaj więcej / INFRA

środa, 30 marca 2011

UFO i broń jądrowa: Nowe doniesienia z Warren AFB

W październiku ub. roku w bazie lotniczej Warren doszło do awarii systemu wystrzeliwania pocisków jądrowych. Trwała ona przez ponad godzinę i według oficjalnych wyjaśnień spowodowana była awarią komputera. Robert Hastings – znany amerykański ufolog i badacz incydentów, w których obiekty UFO widywane były w pobliżu stanowisk z bronią jądrową twierdzi, że w tym samym czasie personel bazy donosił o obserwacji „wielkiego sterowca” nad terenami kontrolowanymi przez Warren AFB. Ponadto z obszaru, gdzie zlokalizowane są silosy z pociskami spłynęła duża ilość doniesień o obserwacji obiektów UFO, których dokonali cywile.

Czytaj więcej... | INFRA

środa, 23 lutego 2011

Okaleczenia bydła: Ludzki trop

W drugiej połowie lat 70-tych, w czasie fali okaleczeń bydła przetaczającej się przez okolice Dulce w Nowym Meksyku, pewien policjant badający te przypadki doszedł do wniosku, że odpowiedzialni za brutalne ataki nie są wcale kosmici, a ci, którzy tego dokonują zrobią wszystko, aby ranczerzy uznali pasażerów UFO za winnych dokonanych szkód…

Czytaj więcej... / INFRA

niedziela, 13 lutego 2011

Implanty spod noża chirurga

Dr Roger Leir – jedyny na świecie lekarz zajmujących się usuwaniem tzw. implantów prezentuje dwie niezwykłe historie ludzi, z których ciał wydobył tajemnicze i wciąż budzące ogrom kontrowersji maleńkie „urządzenia” zwane implantami. Posiadały one szereg niezwykłych właściwości, lecz ich pochodzenie wciąż owiane jest tajemnicą. Czego możemy dowiedzieć się z analizy maleńkich implantów o tych, którzy wszczepiają je niektórym z nas.

Czytaj więcej... / INFRA

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________