piątek, 25 lipca 2008
Kręgi w zbożu (piktogramy) powstają już od dawna... lecz ostatnio można było zaobserwować coś nowego, rzadko spotykanego. Mianowicie jeden ze wzorów został "ulepszony" - jeśli można to tak nazwać. Wszystko miało miejsce nigdzie indziej jak w "stolicy kręgów", Wielkiej Brytanii.
czwartek, 24 lipca 2008
Nie lubię pisać o sobie, ale cóż... coś naskrobać wypada. A więc jestem dj_cinex, obeznani w świecie zjawisk paranormalnych zapewne kojarzą mój nick a to dlatego, że jestem jednym z moderatorów vortalu VRP (Vortal Rzeczy Paranormalnych). To tam zaczynałem swoją przygodę w świecie zjawiska UFO, którą kontynuuje po dzis dzień. Z racji tego, iż owym fenomenem interseuje sie od bardzo dawna, chciałem stworzyć sobie odrębne miejsce ("strefę" - może to stąd nazwa UFO Zone) gdzie mógłbym dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zjawiska UFO.
W udzielony niedawno wywiadzie dr Edgar Mitchell – astronauta Apollo 14 i człowiek, który pobił rekord w spacerze po Srebrnym Globie mówi o realności zjawiska UFO i 60 latach ukrywania prawdy o kontaktach ludzi z cywilizacjami pozaziemskimi. Znany z wcześniejszych wypowiedzi dotyczących UFO Mitchell twierdzi, iż dowiedział się wielu spraw, mając dostęp do niejawnych informacji i kręgów osób je skrywających.
...
Witam na moim blogu, który poświęcony będzie omawianiu zjawiska UFO/ET (i wszelkich pokrewnych). Jak wiemy zjawisko to jest powszechnie uznane za realne... problem w tym, iż do końca nie wiemy co się za nim kryje. Poprzez moje publikacje i analizy postaram się przedstawić wszelkie informacje dotyczące owego zagadnienia jak i postaram się odpowiedzieć na pytanie... co stoi za tym fenomenem...
 
Blog sam w sobie jest w fazie wczesnej konstrukcji... z biegiem czasu zostanie on przystosowany wizualnie do tego aby można w nim było przedstawiać wszelkie informacje z dziedziny zjawiska UFO.
17:39, dj_cinex
Link Dodaj komentarz »
1 ... 186
 
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________