Blog > Komentarze do wpisu

Jaszczurzy spisek - ankieta

Czytając ostatnio najnowszy numer "Nieznanego Świata" natrafiłem na recenzję książki Davida Icke "Największy Sekret". Przy tej okazji - po raz kolejny - przypomniało mi się, iż chyba w czteroletniej historii tego miejsca nigdy nie publikowałem materiałów związanych z tym Panem i jego tezami (spokojnie, nie mam zamiaru tego zmieniać ;)).

Przez te wszystkie lata starałem się unikać tego wątku jak przysłowiowego ognia, oceniając to tak, iż materiały te nie są do końca zgodne/wartościowe z wizją tego oto miejsca, którego hasło przewodnie niezmiennie brzmi... "Szkoda czasu na pierdoły".

Ale, ale... może są wśród nas osoby, które z wielkim zainteresowaniem śledzą "Jaszczurze spiski", w które bogate są nasze inne, rodzime portale. Dlatego też - z czystej ciekawości - chciałbym poznać Wasze zdanie na temat "Gadziej teorii". A pomoże nam w tym stosowna ankieta, w której pytam Was czy czujecie się kontrolowani przez Jaszczury z Oriona...

Instrukcja: zaznaczamy pole przy interesującej nas opcji, po czym klikamy na "Vote".


Stare konto w systemie ankiet jakich używałem tajemniczo wygasło. Aktualnie, cwaniaki połączyli się z WordPressem i dają za darmo tylko uboższe ich wersję. Aby móc bardziej kontrolować ankietę, np. w postaci zmiany grafik czy kolorów (jak to było możliwe w przeszłości za free) trzeba wykupić konto Pro itd. bla bla... (na co pozwolić sobie nie mogę). W obecnych ustawieniach można wybierać z kilku kolorów - co też uczyniłem - ale, w dla nich wiadomy sobie sposób, to nie działa. Dlatego musi to wyglądać... tak jak wygląda.

wtorek, 18 czerwca 2013, dj_cinex

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: mroova, *.gdynia.mm.pl
2013/06/19 16:58:09
hmm, ja bym dodała jeszcze opcję, czy wierzymy że są na Ziemi.
bo akurat w to wierzę, ale czy mają władzę ciężko powiedzieć, kiedyś miałam teorię, że dinozaury to ich potomkowie, potem władzę na ziemi przejęła inna rasa, i stąd wielkie Caboom, które wytłukło biedne gadziny w pień.

no nie wiem nie wiem..czy dalej tu się panoszą.
-
2013/06/19 18:26:15
Rozumiem o co ci chodzi :) W tym akurat przypadku chciałem się skupić na głównej tezie książki o której wspomniałem, która jakby to powiedzieć była inspiracją do tej ankiety - dlatego takie sprecyzowane pytanie :)

Ogólnie o Jaszczurach, może przy innej okazji ... :)
-
Gość: Wilanuf, 217.8.162.*
2013/06/21 09:32:30
Dziwią mnie trochę wyniki sondy :] nie myślałem, że tyle ludziuf ugryzie temat w ten sposób. pewnie Icek dotarł już do większości kineskopów.
piontka Jaszczury :]
-
Gość: mrrova, *.gdynia.mm.pl
2013/06/21 19:28:20
ale to sumerowie wymyślili zielonych :P
-
Gość: Schiller, *.polkomtel.com.pl
2013/07/15 14:53:45
Oj widzę że głosy rozkładają się bardzo ciekawie... ;)
-
Gość: Aldek76, *.e-wro.net.pl
2013/08/17 17:40:30
Jakkolwiek nie sądzę aby "jaszczury" potajemnie rządziły na Ziemi, tak jak to widzi David Icke (głosowałem na Nie), to od dawna jestem zdania, że kwestia ujmijmy to "pozaziemskich inteligencji" jest kluczem do zorientowania się co tak na prawdę dzieje się na Ziemi i kto "pociąga za sznurki". Niemniej temat jest złożony...
-
Gość: xyz s, *.home.otenet.gr
2014/02/08 17:17:53
Autorze bloga, błędnie przypisujesz D. Icke stworzenie teorii o reptoidach. Idąc głębiej w ten temat można natrafić przecież na temat Nephilim i Elohim, ciemnoty i światła. A tego zapewne jako autor dezinformacyjnego bloga nie chcesz. Bo może ktoś się zainteresuje sprawą a tego nie chcesz/niechcecie. Ironicznie zadajesz pytanie, po czym wyśmiewasz potencjalną pozytywna odpowiedź. Nieładnie... Patrząc na twój wiek, nie powinieneś na swoim blogu opisywać zdarzeń na poziomie i z wiedzą gimnazjalisty. Moja odpowiedź wyłącznie do ciebie jest taka: o wiele więcej niz sie spodziewasz zna prawdę.
-
Gość: vudu, 85.219.170.*
2014/02/24 16:28:47
Hmm, rozłozenie głosów debeściarskie.

Nie znam poważnych opracowań o jaszczurach i ta teoria w ogóle do mnie nie przemawia.

Trudno powiedzieć ile w teori o jaszczurach jest czystego przekazu sumeryjskiego a ile spekulacji.

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________