Blog > Komentarze do wpisu

"Reanimacja czatu"?

Temat ten pojawiał się już wielokrotnie - chodzi o zintegrowany z blogiem czat (lub drugi pokój, mieszczący się na "portalu" Spikeria). Pytałem czy są chętni na takowe pogawędki, byłem otwarty na wszelkie sugestie (terminy, daty, godziny), jakie można było wówczas proponować. Odzew w tej sprawie był... jaki był, nie ma co do tego wracać.

Od czasu do czasu, staram się pytać, czy może coś uległo zmianie "na lepsze". Na czacie pojawił się pierwszy, długo wyczekiwany głos w tej kwestii. Jedna z osób, spontanicznie publikuje wpis, w którym proponuję czatowanie w niedzielę o godzinie 15:00 (równocześnie nawołuje o wybranie stosownego tematu). Czego jak czego, ale "takiego odzewu" ;) nie można zlekceważyć (podziękowania, iż ktoś raczył wrócić do tego, "obumarłego" zagadnienia).

A zatem... Czy propozycja jednego z czytelników jest warta rozważenia? Ktoś optuję za czymś podobnym i ma zbliżone zdanie do "naszego czatowego śmiałka"? (Oczywiście termin podany w tej notatce nie musi być ostateczny - wszelkie propozycję zostaną wysłuchane...).

Czekam(y) na jakiekolwiek reakcje - tutaj, bądź bezpośrednio na czacie. Można proponować swoje pomysły, formę i opinię na temat rzekomego "wspólnego klikania".

P.S. Przypominam, iż w panelu bocznym znajduję się specjalna notatka (Czat - instrukcja), która instruuje czytelników, jak korzystać z czatu oraz zakładać/rejestrować swoje nicki itd.

WEJDŹ NA CZAT

środa, 31 października 2012, dj_cinex

Polecane wpisy

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________