Blog > Komentarze do wpisu

"PLANTACJA: UFO-kontakt z Itibi-Ra"


Wprowadzenie:

Jest rok 1964. Ludwig Pallmann (biznesmen, sprzedawca maszyn do produkcji żywności), spotyka podczas podróży biznesowej po Indiach "tajemniczego pasażera", który dzieli z nim przedział w pociągu. "Nieznany mężczyzna" prowadził pracę na rzecz pomocy potrzebującym, jak również posiadał umiejętności "nie z tego Świata". Pasażer, wyglądem przypominał europejczyka, lecz w tym przypadku zostały mu dodane takie przymioty jak: "tajemniczy i jakby nie z tej Ziemi". W jego pracy, pomagała mu piękna siostra Xiti, która również posiadała... "pozaziemskie charakterystyki".

L. Pallmann otrzymał od "nowego przyjaciela" nietypowy pierścień - rodzaj urządzenia komunikacyjnego. Za jego pomocą, w przeciągu następnych lat, miał okazję spotykać się z nowo poznanymi "osobami".

Kilka lat później, Ludwig odbywał biznesową podróż do Limy (Peru), podczas której poznał opowieść o "białych ludziach", którzy prowadzili w tamtym rejonie (okolice rzeki Mirim) rodzaj plantacji. Informacje te przypomniały mu o jego "spotkaniu z przeszłości".

Jakiś czas potem, L. Pallmann poważnie zachorował i wylądował w szpitalu, w Limie. Według ówczesnych diagnoz... po to aby tylko czekać na swoją śmierć. Wtedy, pewnej nocy, gdy już był przygotowany na najgorsze... obok jego łóżka pojawiła się Xiti, która w tajemniczy sposób wyleczyła go z jego dolegliwości.

Następnego dnia, gdy lekarze orzekli, iż jego powrót do zdrowia należy rozpatrywać pod postacią cudu, został wypisany z kliniki. Kolejne dwa dni spędzał w towarzystwie Xiti. Zabrała go m.in. na miejsce o którym wcześniej słyszał... na plantację, która była własnością owych "ludzko-podobnych" ET, skrywaną w głębokiej dziczy, w rejonie rzeki Mirim, nieopodal granicy Peru i Brazylii.

***

Powyższy fragment jest swoistego rodzaju wprowadzeniem do historii Ludwiga Pallmanna. Historii, która rozpoczyna się w roku 1964, która nie była zbyt głośno omawiana i prezentowana na naszym rodzimym, ufologicznym polu. Kiedy ją po raz pierwszy poznałem, wydawała mi się niezwykle ciekawa i niezwykła. Jest to opowieść pokroju "bliskich kontaktów z obcą inteligencją", która stała się klasykiem ówczesnego "boom'u" w tej tematyce.

Czy jest ona prawdziwa? Czy opowiada prawdziwą historię przypadkowego człowieka, który miał okazje "dotknąć nieznanego"? Czy może jest wręcz odwrotnie. Na tego typu pytania, każdy musi odpowiedzieć sobie z osobna...

Ale zanim uda się poznać odpowiedzi na wyżej postawione pytania, należy zapytać: czy chcecie poznać historię L. Pallmanna?

Byłby to nowy cykl, prezentowany pod postacią wpisów, podzielonych na pomniejsze rozdziały, które opowiadałyby o tajemniczym "kontakcie" pośrodku amazońskiej dżungli...

czwartek, 28 czerwca 2012, dj_cinex

Polecane wpisy

  • "Pojazd kosmiczny" widziany przez Ezechiela

    Coś dla sympatyków alternatywnych teorii: w tym przypadku "incydentu Ezechiela", który opisuje obserwację czegoś, co wielu osobom kojarzy się "obcym pojazdem la

  • "Tureckie UFO" - odważna analiza

    Pamiętacie "słynne Tureckie UFO" z 2009 roku i film na którym dopatrywano się Obcych wewnątrz czegoś co miało być ich statkiem powietrznym? Materiał ten miał ty

  • Międzynarodowy Kongres UFO - mini relacja

    Niedawno odbyła się jedna z największych imprez o tematyce UFOlogicznej, Międzynarodowy Kongres UFO 2009. Czas spojrzeć na tematy jakie były tam omawiane.

Komentarze
Gość: Wilanuf, *.brog.com.pl
2012/06/29 12:22:24
Ooo.. chętnie, dawaj Dj :] nie znam tematu. Odbiornik chyba się nie skończył, czy coś przeoczyłem? piontka.
-
Gość: M@dF, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/06/29 16:24:36
Chętnie!!
-
2012/06/29 20:04:55
"Odbiornik chyba się nie skończył, czy coś przeoczyłem?"
Nie... został nam jeszcze ostatni odcinek pierwszego sezonu. Postaram się go w końcu ogarnąć.

Czekam(y) na kolejne głosy w sprawie "Plantacji"...
-
Gość: roverek, *.lokis.net.pl
2012/08/07 19:05:44
tak tak ja tez bym poznal historie w kacu historie skads sie biora

UFO ZONE NA YOUTUBE


UFO ZONE NA FACEBOOK'U

Shoutbox

_________________

UFO ZONE POLECA :

Image Hosted by ImageShack.us


v Vb GV7d _________________